AL-TEL Profesjonalne Systemy Zabezpieczeń
ul. Polna 7 , 86-031 Osielsko
Telefon: +48 601 633 791
Email: jerzy.urbanski@al-tel.pl
Co możemy Tobie zaoferować?

Inteligentny dom z Fibaro

Bezprzewodowa inteligencja w Twoim domu - prosto z Polski!

Fibaro to najbardziej innowacyjny system automatyki i inteligencji Twojego domu. Jest to system dla użytkownika - czyli dla Ciebie. W nim sam, w bardzo prosty sposób możesz tworzyć sceny i kreować inteligencję swojego domu!

"Zapraszamy do naszego Showroomu - sam przekonaj się o możliwościach Fibaro i zobacz jakie to proste"

Dzięki wykorzystaniu zaawansowanej technologii bezprzewodowej Z-Wave, system Fibaro jest nie tylko niezwykle prosty ale również praktycznie bezinwazyjny w montażu. Dodatkowo stale można zwiększać jego możliwości instalując kolejne urządzenia. Jest to bez wątpienia miażdżąca przewaga na przewodową konkurencją.

"Na Fibaro nigdy nie jest za późno!"

Druga zaleta wykorzystania standardowego protokołu komunikacji bezprzewodowej Z-Wave to także szeroka współpraca i olbrzymi wybór kompatybilnych urządzeń innych renomowanych producentów jak: Fakro, Danfoss, LG i wielu innych.

Trzecia zaleta, być może nawet najważniejsza, to cena, która jest zdecydowanie niższa od przewodowych konkurentów. Odpadają ogromne koszty związane z okablowanie, ale nie tylko - również same urządzenia Fibaro zostały skalkulowane w bardzo przystępny sposób.

"I Ciebie stać na inteligentny dom z Fibaro!"

Fibaro może sterować:
- oświetleniem i gniazdkami, dodatkowo mierząc zużycie prądu
- roletami, markizami i żaluzjami dbając o odpowiednie nasłonecznienie i oszczędność energii cieplnej
- piecem i grzejnikami regulując temperaturę w każdym pomieszczeniu indywidualnie
- domowym centrum rozrywki integrując wszystkie Twoje urządzenia
- systemem alarmowym, samodzielnie tworząc autonomiczny system bezpieczeństwa lub poprzez integrację z istniejącymi urządzeniami
- kamerami telewizji przemysłowej, dając Ci obraz gdziekolwiek jesteś

"Fibaro daje poczucie komfortu i bezpieczeństwa!"

"Miej oko na swój dom podczas wakacji - wystarczy Internet i smarthpone, tablet albo komputer"

Kamery IP Mobotix

Mobotix to więcej niż kamera!

Kamery Mobotix to urządzenia, które wytyczają zupełnie nowy standard w dziedzinie telewizji przemysłowej i niemal całkowicie zrywają z obecnie panującymi trendami.

Najważniejszą cechą tych kamer jest to, że do ich pracy - pojedynczo czy w całym systemie, nie jest potrzebny rejestrator. I nie chodzi tutaj jedynie o możliwość nagrywania zdarzeń na karty SD, ale o to, że każda kamera realizuje w pełni, funkcje rejestratora, np. odtwarzanie czy archiwizacja materiału wideo. Nagrania mogą być natomiast przechowywane na dowolnym urządzeniu magazynującego w sieci.

Urządzenia Mobotix pracujące razem komunikują się ze sobą przesyłając sobie nawzajem informacje o różnego rodzaju zdarzeniach. Kolejną cechą unikatową kamer Mobotix jest całkowity brak ruchomych części mechanicznych co czyni je maksymalnie niezawodnymi przez długie lata. Nie występuje tu ruchome przysłony czy mechaniczne filtry podczerwieni. Do zastosowań typowo nocnych producent należy wykorzystać dedykowany sensor o znakomitej czułości 0,05 lx (t = 1/60 s).

Mobotix to także pierwszy na świecie hemisferyczny obiektyw - technologia obserwacji obszaru 360 stopni, co pozwala jedną kamerą zastąpić co najmniej 4 urządzenia.

Sieci LAN i WiFi

-

-